PAICCM2021

15th Professor Alborzi International Congress of Clinical Microbiology

About us

به نام یکتای بی همتا

مرکز تحقیقات میکروب شناسی استاد البرزی افتخار دارد "کنگره میکروب شناسی بالینی" را از سال 1386 تا کنون به صورت سالانه با هدف تبادل به روز ترین اطلاعات علمی استادان ، دانشجویان و پژوهشگران بالینی و علوم پایه در زمینه میکروب شناسی بالینی برگزار نماید . در این کنگره آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی جمع کثیری از پژوهشگران داخلی و تعدادی از پژوهشگران صاحب نظر خارج از کشور ارایه می گردد . بعد از برگزاری سه دوره همایش در شیراز ، با هدف معرفی و توانمندسازی سایر مراکز ، این کنگره هر دو سال یک بار در سایر شهرها برگزار شده است . دانشگاههای علوم پزشکی اصفهان ، مشهد ، تبریز،سنندج ، کرمان و مشهد به ترتیب پذیرای برگزاری همایشهای چهارم ، ششم ، هشتم ، دهم و، دوازدهم ، و چهاردهم بوده اند . این همایش از دوره ششم به صورت بین المللی برگزار می شود . این مرکز مفتخر است که " پانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی بالینی "را در تاریخهای 22 ،23 ،29،30 مهرماه و 6 ،7 آبان ماه 1400 به صورت آنلاین  در شهر شیراز مهد دانش و ادب برگزار نماید . 

حضور ارزشمند شما را در این همایش ارج می نهیم و مقدمتان را گرامی می داریم.

 

پیام دبیر علمی کنگره

جای بسی خوشحالی است که علیرغم مشکلات و محدودیت‌های ایجاد شده به واسطه همه‌گیری کرونا با یاری همه اساتید و محققین و همکاران توانستیم پانزدهمین کنگره بین المللی میکروبشناسی بالینی استاد البرزی را به صورت مجازی برنامه‌ریزی نماییم.

شیراز شهر خاطره های ابدی است، شهر ماندگاری و ماندگارها. شهر تاریخی که به قدمت تاریخ درباره آن گفته اند و شهر تاریخ که در درازای تاریخ، پا به پای اساطیر و مشاهیر تجربه اندوخته است و زمان را به پیش برده است و خود قدمگاه تاریخ شده است. دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان یک دانشگاه رده اول و مادر در کشور عزیزمان ایران با قدمتی  75 ساله و مرکز تحقیقات میکروبشناسی بالینی استاد البرزی با تاریخچه ای 30 ساله مفتخر است که میزبانی این دوره از همایش را بر عهده داشته باشد.

گستردگی بیماریهای عفونی در تمامی گروه های سنی و مناطق جغرافیایی و درگیری مراکز درمانی  با عفونت های بیمارستانی باعث می شود لزوم گرد همایی های  علمی - تحقیقاتی  و آموزش مداوم گروه های درگیر دارای اهمیت کاربردی فراوانی گردد. از طرفی راهی به جز ارتباط کاملا عمیق و نزدیک میان رشته های علوم پایه با گروه های بالینی برای توفیق در حل مشکلات بیماریهای عفونی وجود ندارد.

با توجه به محدودیت‌هایی که وزارت بهداشت برای اجرای برنامه‌های دارای امتیاز بازآموزی ایجاد کرده است و همچنین تجربه همایش های گذشته ما را بر آن داشت که همایش را در 6 روز و در سه هفته متوالی در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار کنیم که در هر روز پنجشنبه سه وبینار و در روزهای جمعه دو وبینار برگزار میگردد. همایش امسال از سخنرانی حداقل 15 سخنران کلیدی  و 15 وبینار علمی بهره خواهد برد که دربرگیرنده پنج حوزه تخصصی مهم در زمینه بیماری های عفونی با محوریت بیماری کووید 19 -واکسیناسیون - عفونت های بیمارستانی و درمان آنها - ایمونولوژی بیماریهای عفونی - بیماری های عفونی باکتریایی ، انگلی، ویروسی و قارچی - عفونت های دستگاه گوارش  و همچنین مقاومت های آنتی بیوتیکی در عفونت های بیمارستانی خواهد بود.

به عنوان دبیر علمی همایش مایلم که اعلام دارم که موفقیت این همایش نتیجه همکاری صمیمانه افراد بسیاری است که در هدف ­گذاری و برنامه ­ریزی های علمی و فنی ما را همراهی کردند. به ویژه دبیران علمی وبینارها، اعضای کمیته اجرایی و حامیان مالی و معنوی همایش که ما را در هرچه بهتر برگزارکردن این رویداد یاری فراوان دادند.

امیدوارم که با حضور همه شما اساتید و محققین و شرکت کنندگان محترم  بتوانیم کنگره مجازی امسال را به خوبی برگزار نماییم والبته به زودی و با کنترل همه‌گیری بتوانیم مجددا در همایش‌های حضوری موفق به دیدار همه شما دوستان عزیز شویم.

 دبیر علمی کنگره - دکتر بهمن پورعباس

 


Our executive team

Creative mind by people like you

دکتر عبدالوهاب البرزی
رئیس کنگره

دکتر عبدالوهاب البرزی

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

دکتر بهمن پورعباس
دبیر علمی

دکتر بهمن پورعباس

دکترای باکتری شناسی

دکتر سیده صدیقه حمزوی
دبیر اجرایی

دکتر سیده صدیقه حمزوی

Need help? Contact us

Comments (6)

 • غ
  غلامرض پولادفر 2021-07-09 11:44

  کنگره فرصتی است مغتنم ولو به صورت مجازی آخرین دستاوردها در زمینه میکروب شناسی بالینی در زمینه های مختلف بحث شوند.

  • ص
   صابر 2021-08-29 07:56

   عالی

   • ز
    زینب السادات موسوی فرد 2021-10-28 09:49

    سلام گواهی ها در پانل شخصی بارگذاری میشود؟؟ لطفا کتابچه همایش هم بارگذاری نمایید

    • ا
     احسان 2021-10-29 03:40

     بله در پنل بارگذاری خواهد شد. اطلاع رسانی خواهد شد

    • ص
     صابر نوشادی 2021-10-29 04:24

     با سلام و خسته نباشید ممنون از اطلاع رسانی خوبتان

     • ز
      زینب السادات موسوی فرد 2021-11-20 09:43

      سلام لطفا جواب سوالات پژوهشگران را در سایت درج کنید گواهی ها هنوز غیرفعال هستند...... کتابچه کنگره در سایت بارگذاری نشده است تلفن دبیرخانه ددر طول 24 ساعت اشغال می باشد وهیچ کس جوابگو نیست به سوالات مطرح شده در سایت وایمیل هیچ کس پاسخگو نیست لطفا پیگیری فرمایید علت اینهمه عدم پاسخگویی چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

      • ش
       شیما سپهرپور 2021-11-22 11:20

       با سلام گواهی ها صادر شده. با توجه به اینکه رییس دانشگاه تغییر کرده .باید گواهیها به تایید ریاس دانشگاه برسه

      • ا
       احمد بدیعی نژاد 2021-12-09 12:43

       با سلام وقت بخیر کتابچه کنگره را چگونه می تونیم دسترسی داشته باشیم لطفا راهنمایی کنید

Post a comment

Post comment is closed by admin.