پیام رئیس سیزدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین

۱۴۰۰/۰۸/۲۰ ۲۳:۱۴

نوشته شده توسط علی احمدی علی احمدی در پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ ساعت ۲۳:۱۴

پیام رئیس سیزدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین

دکتر سیدعلی دهقان منشادی  

به نام خدا

کنگره آزمایشگاه و بالین ایران تاثیر گذارترین و پر بازدیدترین رویداد علمی علوم آزمایشگاهی کشور است که جامعه آزمایشگاهی کشور را دور هم جمع کرده و فرصتی ایده آل برای یادگیری آخرین یافته های علمی و عملی علوم آزمایشگاهی را در ارتباط تنگاتنگ با کلینیک فراهم می آورد.

موجب مسرت است که شرکت کنندگان ایرانی  و نیز همکاران از تمامی نقاط جهان را برای تبادل یافته های علمی مرتبط با آزمایشگاه و بالین را به این رویداد عظیم علمی دعوت نماییم. این کنگره؛ مدیران، کارکنان، کارشناسان، دانشجویان و محققین رشته های مختلف آزمایشگاه تشخیص پزشکی و نیز پزشکان را به منظور افزایش حداکثری درک متقابل از علوم آزمایشگاهی و جنبه های بالینی گرد هم می آورد. کنگره آزمایشگاه و بالین با بهره گیری از تجربه سخنرانان دانشگاهی و نیز همکاران جامعه آزمایشگاهی کشور فرصتی مغتنم برای بهره مندی از آخرین یافته های علمی علوم آزمایشکاهی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

سیزدهمین کنگره آزمایشگاه و بالین  با سو گیری "راهکار ها و چالش های مواجهه با کووید-۱۹" سعی خواهد نمود نظر متخصصین و دست اندرکاران را برای بهره گیری از میلیون ها داده آزمایشگاهی در ارتباط با بالین، که روزانه در آزمایشگاه های کشور تولید می شود، به منظور ترسیم سیاست های بهداشتی بهتر جلب نماید.

در زمان برگزاری کنگره همچنین کارگاه های متعددی در زمینه های مختلف آزمایشگاه تشخیص پزشکی برگزار خواهد شد. این رویداد فرصتی بی نظیر برای استفاده از تجارب متخصصین بالینی و آزمایشگاهی در تکنیک های پایه و پیشرفته و همچنین تفسیر نتایج آزمایشگاه را در اختیار دانشجویان، کارشناسان و مدیران آزمایشگاه و بالین قرار خواهد داد.

این کنگره توسط متخصصین بهداشتی کشور، پژوهشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، دانشگاه های علوم پزشکی کشور و نیز شرکت های فعال در زمینه تولید مواد و تجهیزات آزمایشگاهی حمایت می شود.

انتظار می رود که در سیزدهمین کنگره آزمایشگاه و بالین به مانند سال های قبل تعداد زیادی از علاقمندان و محققان شرکت نمایند. از تمام محققین فعال در حوزه های مختلف علوم آزمایشگاه و بالین صمیمانه دعوت می شود که نتایج پژوهش های خود را به منظور بحث و تبادل نظر ارسال نمایند.

حضور فعال و البته بصورت مجازی کلیه همکاران را در این رویداد خوشامد گفته و بی صبرانه منتظر نقش سازنده شما در برگزاری موفق سیزدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین هستیم.

 

دکتر سید علی دهقان منشادی

متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران

رئیس سیزدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین

 

پیام اعضای اجرایی

بازخورد

نظر شما چی هست؟ بر روی ستاره های مورد نظرتون کلیک کنید.

5
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
میانگین نمرات

دیدگاه ها (0)

تاکنون دیدگاهی منتشر نشده است. شما اولین نفر باشید!

ارسال یک دیدگاه